AVAX, CEEK ve LUNA 14 Ocak Fiyat Tahminleri!

Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!
Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AVAX, CEEK ve LUNA 14 Ocak Fiyat Tahminleri!

Kümülatif günlük işlem hacmi 100 milyar dolardan 50 milyar dolara çıktı ve ETF’lere olan ilgi azalıyor. Orta ve uzun vadeli spot Bitcoin ETF’lerinin faydaları daha belirgin hale geldikçe, devam eden düşüş, buna doğru perspektiften bakan yatırımcılar için bir fırsat gibi görünüyor. Şimdi AVAX, CEEK ve LUNA Coin için güncel tahminlere bir göz atalım.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Avalanche (AVAX)

Ethereum’un en büyük katman 1 rakiplerinden biri olan Avalanche (AVAX) 40 doların altında işlem görüyor. Şu anda 36,5 dolardan alıcı bulsa da AVAX, devasa kilit açılışlarına rağmen güçlü kalmayı başardı. Yatırımcıların kâr elde ederek büyük bir satışla fiyatı 30 doların altına çekebileceğine dair korkular vardı ancak bu gerçekleşmedi.

AVAX için kilit alan, 31,5 doların üzerinde bir kapanışla bir kez daha 50 dolar eşiğini hedefleyebilmesidir. Ancak bu alanın kaybı, düşüşü 24,87 dolara kadar derinleştirebilir. Uzun vadede 50 doların tekrar desteğe dönmesi ve 70 ile 81,46 dolar hedeflerinin gündeme gelmesi beklenebilir. Tek haneli fiyatlardan güçlü bir toparlanma başladı ve önümüzdeki günlerde fiyatın 81,46 dolara devam edip etmeyeceğini öğrenebiliriz.

CEEK Coin Grafik Yorum

Metaverse heyecanı sona ermişti ve CEEK Coin, alanın önde gelen altcoinlerinden biri değildi. Altcoin, Haziran ayından bu yana paralel kanalda yukarı yönlü bir kırılma için mücadele ediyor ancak 0,055 doların üzerinde tutunmayı başaramadı. 0,044-0,055 dolar aralığına döndü ve yaklaşık yedi ay boyunca orada kaldı.

Düşüş devam ederse ATL 0,033 dolar seviyesine dönebilir. Yatırımcılar altı haftalık kapanış fiyatı olan 0,05 dolara karşı dikkatli olmalı. Genel piyasa duyarlılığı yönü belirleyecek ve CEEK Coin için işler pek iyi gitmiyor.

LUNA Coin Grafik

Kurucusu hapiste olmasına rağmen token ana borsalarda hala talep görüyor. Kripto para gerçekten ilginç bir alan ve LUNA Coin’in hiçbir fayda sağlamadan bu kadar uzun süre hayatta kalabilmesi unutulmaz olacak.

Asılsız ve spekülatif fiyat dalgalanmalarının yaşandığı bir altcoin olan LUNA, ani yükseliş ve düşüşleriyle ünlüdür. Ancak yine 0,77 dolar kayıpla altcoin risk iştahında önemli bir artış görmediğimiz sürece değer 0,49 dolara geri dönme eğiliminde olacak. Bu aşamada yatırımcıların ani düşüşlere karşı dikkatli olmaları ve stop bölgelerini buna göre ayarlamaları gerekebilir.

AVAX, CEEK ve LUNA 14 Ocak Fiyat Tahminleri!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!