Avalanche Vakfı, Meme Coin Almaya Başlıyor!

Avalanche (AVAX) Neden Düşüyor? Son Durum Ne?
Avalanche (AVAX) Neden Düşüyor? Son Durum Ne?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avalanche Vakfı, Meme Coin Almaya Başlıyor!

Avalanche Vakfı da yakın zamanda yeniden alevlenen meme parası çılgınlığına katıldı. Vakıf, yaptığı açıklamada, geçen yıl başlatılan Kültürel Katalizör programı aracılığıyla meme paraları satın almaya başlayacağını duyurdu. Bu meme paraları yalnızca Avalanche zincirine dayanmaktadır.

Solana merkezli meme coinlerin, özellikle de BONK’un önemli fiyat artışı, diğer zincirlerde çalışan geliştiricileri harekete geçirdi ancak kripto para ekosistemindeki büyük oyuncular bu eğilimden muaf değildi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Avalanche Vakfı, X Platformunda yaptığı açıklamada, geçen yıl başlatılan Culture Catalyst programı aracılığıyla meme coinleri satın almaya başlayacağını duyurdu.

“Kullanım Alanı Olan Token’ları Geçtiler”

Açıklamada, “Culture Catalyst” programının içerik üreticilerini ve diğer yaratıcı ve geliştiricileri desteklemeyi amaçlayan bir program olduğu vurgulanarak, internet kültürünün ve mizahının son dönemde kripto para ekosisteminde önemli bir yer edindiğine dikkat çekildi.

“Gas tokenleri, DeFi tokenleri, gerçek dünya varlıkları, NFT’ler ve kripto ekosistemindeki yönetişim tokenlarının yanı sıra meme paraları da son zamanlarda oldukça fazla ilgi gördü.” Bu tokenlar genellikle internet kültüründen ve mizahtan ilham alıyor. , ve biz sınırlarımızın ötesine geçebildik. Kullanım alanındaki bazı varlıklar. “Bu paralar, çeşitli kripto topluluklarının çıkarlarını ve kolektif eylem ruhunu temsil ediyor ve bu alanda önemli bir rol oynuyor.”

“Avalanche Tabanlı Meme Coin’ler Alınacak”

Avalanche Vakfı’nın bu “Culture Catalyst” programı aracılığıyla Avalanche ağına özel olarak basılan meme coinlerini satın almaya başlayacağına ilişkin açıklamada şu ifade kullanıldı.

“Avalanche Vakfı, Avalanche tabanlı meme paraları satın almak ve bu tokenlerin temsil ettiği kültür ve eğlenceyi tanımak ve tanıtmak için koleksiyonlar oluşturmak için Culture Catalyst’i kullanacak.” Avalanche Vakfı’nın Avalanche ekosistemini genişletmeye devam eden katılımını yansıtıyor. NFT’ler, gerçek dünya varlıkları ve diğer kripto para birimleri “Aynı zamanda portföy tamamlanmayla birlikte genişliyor.”

Satın almaların, coinin sahibi olan kişi sayısı, likidite seviyesi, projenin vadesi ve projenin adil bir şekilde başlatılıp başlatılmadığı gibi çeşitli kriterlere göre yapılacağı belirtildi.

Avalanche Vakfı, Meme Coin Almaya Başlıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!