Avalanche (AVAX) Hareketlilik Görünüyor!

Avalanche (AVAX) Vakfı, Bu Şaka Altcoin’lerine Yatırım Yaptı!
Avalanche (AVAX) Vakfı, Bu Şaka Altcoin’lerine Yatırım Yaptı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avalanche (AVAX) Hareketlilik Görünüyor!

Bitcoin’in (BTC) 51.000 doların üzerine çıkmasıyla Avalanche (AVAX), önemli bir fiyat aralığını zorluyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin’in (BTC) aralıksız yükselişi altcoinleri daha yüksek seviyelere taşımaya devam ediyor. 38.500 doları test ettiğinden bu yana neredeyse hiç kayıp yaşamadan ilerleme kaydeden kripto para öncüsü, özellikle major coinler için satın alma hacmini artırıyor. Bu major coin’lerin biri 40 doları aşan Avalanche (AVAX) idi. Yaklaşık bir aylık duraklamanın ardından kritik bölgeye ulaşan AVAX için hangi fiyat seviyesinin takip edilmesi önemli?

Zirvesini Aşarsa İşler Kolaylaşır!

BTC birkaç hafta önce mevcut fiyatının altında olmasına rağmen AVAX’ın fiyatı 50 dolara kadar çıkmıştı. Şu anda 41,40 dolardan el değiştiriyor. BTC dominansı nedeniyle baskılanırken toparlanmaya çalışan AVAX, eğer BTC fiyatı 50.000 doların üzerinde kalırsa veya dominasyon düşerse sırasıyla 49,70 – 55,08 – 65,61 USD ve 75,48 USD seviyelerine çıkabilir.

Avalanche ekosistemi diğer projelerin gerisinde kalırsa, BTC büyük satışlara yerse veya BTC dominasyonu artmaya devam ederse parite düşecektir. Böyle bir durumda alıcıların faaliyet gösterebileceği alanlar sırasıyla 39,35 $ ile 33,25 $ ve 27,35 $ arasında olacaktır. Kısa vadedeki en düşük seviye olan 27,35 dolardan kaynaklanan kayıplar başka bir satış dalgasını tetikleyebilir.

Avalanche (AVAX) Hareketlilik Görünüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!