ATOM’un 10 Doları Aşmaya Hazır Olduğunu Söylüyor!

ATOM'un 10 Doları Aşmaya Hazır Olduğunu Söylüyor!
ATOM'un 10 Doları Aşmaya Hazır Olduğunu Söylüyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cosmos Fiyat Tahmin Uzmanları, ATOM’un 10 Doları Aşmaya Hazır Olduğunu Söylüyor

Cosmos fiyat tahmin uzmanları, ATOM'un 10 doları aşmaya hazır olduğunu söylüyor
Cosmos Fiyat Tahmin Uzmanları, ATOM’un 10 Doları Aşmaya Hazır Olduğunu Söylüyor

Cosmos ( ATOM ), şu anda 9,31 $ değerinde işlem gören ilk 25 dijital varlık arasındaki konumunu sağlamlaştırdı.

Bilhassa, ünlü kripto ticaret uzmanı Ali Martinez, 19 Temmuz’da yapılan zorlayıcı bir gözleme ışık tuttu. Martinez, en son grafikte düşen bir kama paterni tespit etti ve bu, ATOM’un değerinde potansiyel olarak 10 dolara kadar ulaşan önemli bir artış potansiyeli olduğunu öne sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Ancak, bu içgörüler arasında, tüm takipçiler son fiyat hareketiyle ilgili aynı düşünceyi paylaşmıyor. Muhalif bir ses, 10 dolara yükselişi “pop” olarak etiketlemenin abartı olabileceğini savunarak şüphelerini dile getirdi.

Bunun yerine, gerçek bir “pop”un 15 ila 18 dolar arasında değişen daha önemli bir artışa yol açması gerektiğini öne sürüyorlar. Onların bakış açısından, Cosmos’un fiyatındaki mevcut hareket, piyasa likiditesini sağlamayı amaçlayan bir düzeltme gibi görünüyor.

Muhalif bakış açısına yanıt veren analist, yatırım kararlarını bireysel risk iştahlarıyla uyumlu hale getirmenin önemini vurgulayarak incelikli bir bakış açısı sundu. Martinez, her yatırımcının yaklaşımının riskle rahatlık düzeyine göre değişebileceğini kabul ediyor. %7’lik bir yukarı hareketle, ilk yatırımın üç katından yararlanmak potansiyel olarak %21’lik kayda değer bir kazanç sağlayabilir.

Bu arada, takma adlı bir kripto para tüccarı, Cosmos’un “uzun bir giriş için 10,30 doları desteğe çevireceğini” söyledi.

ATOM Fiyat Analizi

Son veriler, ATOM’un son 24 saatte %0,06’lık mütevazı bir artışla hafif bir yükseliş trendi gözlemlediğini gösteriyor. Ayrıca, önceki haftaya göre %0,32’lik bir artış gösterdi.

Cosmos’un aşağı yönlü baskının sınırlanabileceği bir fiyat noktasını gösteren 8.74$’lık bir destek seviyesine ve yukarı yönlü hareketin bazı engellerle karşılaşabileceği bir seviyeyi gösteren 9.78$’lık bir direnç seviyesine sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

ATOM 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
ATOM 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cosmos, son 30 gün içerisinde 16 yeşil gün yaşadı; ancak, ATOM’un şu anda 200 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem gördüğünü ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden -%79’luk önemli bir düşüş yaşadığını belirtmekte fayda var. Bu faktörler, mevcut yatırım potansiyelini değerlendirirken dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerektiğini göstermektedir.

 

ATOM’un 10 Doları Aşmaya Hazır Olduğunu Söylüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!