Astar, Güney Kore’nin En Büyük Borsasında Listelendi; ASTR 10x Olacak mı?

Astar, Güney Kore'nin En Büyük Borsasında Listelendi; ASTR 10x Olacak mı?
Astar, Güney Kore'nin En Büyük Borsasında Listelendi; ASTR 10x Olacak mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Astar, Güney Kore’nin En Büyük Borsasında Listelendi; ASTR 10x Olacak mı?

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, 18 Aralık Pazartesi günü yerel saatle 18:00’den itibaren ASTR yardımcı tokeninin Astar Ağı üzerinde ticaretine olanak sağlayacak. Won-ASTR ticaret çiftinin tanıtımı birçok lansmanı beraberinde getiriyor. Borsanın güvenli bir ticaret ortamı sürdürme hedefinin bir parçası olarak ticaret kısıtlamaları.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Upbit yalnızca Astar ağı üzerinden doğrudan para yatırmaya izin verir ve siparişler ilk 5 dakikayla sınırlıdır. Ek olarak, Kore Borsası başlangıçta satış emirlerini önceki kapanış fiyatının %10’unun altındaki fiyatlarla sınırlayacak. Piyasa fiyatları ve ön siparişler ilk birkaç saat için sınırlı olacaktır.

ASTR’nin Upbit’e eklenmesi, Astar Network’ün bazı büyük yükseltmeler yaptığı aynı yıl geldi. Haziran ayında şirket, marker biliminin gelişimi, sistem gelişimi ve teknik bir çerçevenin inşası için uzun vadeli bir planın ana hatlarını çizen Astar 2.0 Vizyonunu duyurdu.

Astar Network, hedefinin inovasyon ve blockchain yoluyla atılımlar elde etmek olduğunu söylüyor. Bu amaçla şirket, ağ altyapısını iyileştirmeye yönelik bir Web3 eğitim programı oluşturmak üzere Temmuz ayında NTT Digital ile ortaklık kurdu.

ASTR Fiyat Analizi

Upbit’te alım satımın 18 Aralık’ta başlayacağının duyurulmasının hemen ardından ASTR’nin değeri yaklaşık %70 artarak yaklaşık 0,14 dolara yükseldi. İlk yükselişin ardından token keskin bir düşüş yaşadı ve yaklaşık 0,12 dolara düştü.

ASTR, son 24 saatte toplam %45,85 oranında yeşil renkte işlem görüyor ve 0,117 $ fiyatla yayınlandığı sırada istikrarlı görünüyor.

ASTR 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
ASTR 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

ASTR’nin Pazartesi günkü yükselişi, son haftalardaki en dramatik fiyat hareketiydi ve buna hacimde keskin bir artış eşlik etti. Bununla birlikte, token son 365 gün içinde önemli bir dalgalanma yaşadı ve bu dönemde toplam %190,23 oranında değer kazandı.

ASTR geçen hafta nispeten istikrarlıydı ancak esas olarak 18 Aralık’taki yükseliş sayesinde hala %50,69 yeşil bölgede bulunuyor. Ancak token son 30 günde yavaş yavaş yükselerek gün içerisinde %83,94 kazanç elde etti.

Astar, Güney Kore’nin En Büyük Borsasında Listelendi; ASTR 10x Olacak mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!