Arthur Hayes: Bitcoin’in Zirve ve Düşüşü İçin Tarih Verdi!

Arthur Hayes: Bitcoin'in Zirve ve Düşüşü İçin Tarih Verdi!
Arthur Hayes: Bitcoin'in Zirve ve Düşüşü İçin Tarih Verdi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arthur Hayes: Zirve ve Düşüş İçin Tarih Verdi!

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, Bitcoin Spot ETF’nin onaylanması durumunda BTC’de %30’luk bir düzeltme beklediğini söyledi.

Kripto para piyasaları, 2024’te piyasaya sürülecek Bitcoin Spot ETF’yi belirlemeye odaklanıyor. ABD düzenleyicisi SEC, kurumsal yatırımcıların Bitcoin spot ETF başvuruları hakkında nihai kararı verecek. Kararın Ocak ve Mart aylarında verilmesi bekleniyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin Spot ETF’nin onaylanması durumunda oluşacak senaryoya ilişkin çeşitli yorumlar mevcut. Diğer yorumlar BitMEX kurucusu Arthur Hayes’ten geldi. Hayes, ETF’nin onayıyla kripto pazarının %30 oranında düzeltme beklediğini söyledi. Ayrıca Bay Hayes bazı şok edici açıklamalarda bulundu.

Arthur Hayes’ten BTC’nin Gidişatına Yönelik Çarpıcı Açıklamalar

BitMEX kurucusu ve kripto yatırımcısı Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) fiyatına ilişkin bazı önemli açıklamalarda bulundu. Hayes, blogunda yayınladığı bir gönderide BTC’ye yönelik beklentilerini dile getirdi.

Arthur Hayes BTC etf spot

Hayes, bir blog yazısında Bitcoin Spot ETF’nin onaylanmasının BTC fiyatlarında keskin bir düzeltmeye neden olacağını açıkladı. Hayes, BTC’deki düzeltmenin %20-30 olacağını söyledi. Ünlü kripto para, düzeltmenin mart ayından itibaren başlayacağını iddia etti.

Hayes, ABD’nin ticaret için bir Bitcoin spot ETF’sini listelemesinin ardından daha fazla düzeltmenin olabileceğini öne sürdü. Düzeltmenin %40’a varan bir düşüşle sonuçlanabileceğini öngördü. Ancak Hayes, düzeltme tamamlandığında BTC boğa piyasasının başlayacağını söyledi. Hayes, düzeltmenin ardından BTC’nin 60.000 doların ve hatta 70.000 doların üzerinde bir ATH’ye ulaşacağını söyledi.

BitMEX kurucusu, portföyünün yüzde 70’inin BTC ve ETH’den oluştuğunu ve düzeltme gerçekleşene kadar yeni alım yapmayacağını söyledi. Hayes mükemmel bir trader olduğunu ve Şubat ayı sonuna kadar büyük bir kısa pozisyon almayı planladığını söyledi. Ünlü trader, vadesi 28 Haziran’da dolacak kısa pozisyonu tercih ediyor.

Arthur Hayes: Bitcoin’in Zirve ve Düşüşü İçin Tarih Verdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!