Aptos (APT), Kilit Açılımı Öncesi Düşüşe Geçti!

Aptos (APT), Kilit Açılımı Öncesi Düşüşe Geçti!
Aptos (APT), Kilit Açılımı Öncesi Düşüşe Geçti!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos (APT), Kilit Açılımı Öncesi Düşüşe Geçti!

Popüler blockchain Aptos (APT), 11 Şubat’ta 210 milyon doların kilidini açacak

2023 yılının son çeyreğinde harekete geçen Aptos (APT), geniş bir topluluk oluşturmayı başardı. Aptos, blockchain ve ana ağ çabalarıyla topluluğunu aktif bir ekosistem olarak tuttu. Aptos ağında NFT’ler, DeFi projeleri ve Memecoin projeleri bu şekilde hayata geçirildi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Aptos ekosistemi gelişiyor ancak konu APT’ye gelince işler pek iyi gitmiyor. APT’nin fiyatı düşmeye devam ederken popüler kripto para biriminin devasa kilit açılımı yaklaştı. Aptos, 11 Şubat’ta APT’de 210 milyon doların kilidini açacak.

Aptos (APT) için çanlar çalıyor: Kilit açılımı yaklaştı!

Aptos, 11 Şubat’ta 24,84 milyon APT’nin (210 milyon $) kilidini açacak. TokenUnlocks’a göre bu kilit, dolaşımdaki arzın %7,33’ünü temsil ediyor.

Aptos son kilidini 12 Ocak’ta gerçekleştirerek 24,84 milyon APT’nin kilidini açtı. Benzer bir aktivasyon 11 Şubat’ta da gerçekleşecek. Aptos düzenli olarak 24,84 milyon APT’nin kilidini açıyor

Bu popüler kripto para biriminin, dolaşımdaki arza bağlı olarak 2,89 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Maksimum teklife göre projenin piyasa değeri 9,2 milyar dolar.

APT, 1 Ocak 2024’ten bu yana %14 düştü. Popüler kripto para birimi destek noktasına doğru ilerliyor.

Aptos (APT) grafik analizi

APT, 11 Şubat öncesinde desteğe 8,25 dolardan yaklaştı. Popüler kripto para birimi bu destek noktasını test ederse ve bunun altına düşerse fiyat 7,70 dolarlık destek noktasına dönebilir. Bu destek noktası kaybedildiğinde 7 dolarlık ana destek APT için çok önemli hale geliyor.

APT, kilitlenme baskısından kurtulur ve yükselirse 9,44 doları test edebilir. Bu aralığın aşılması durumunda fiyat kısa sürede 10 dolara dönebilir.

Aptos (APT), Kilit Açılımı Öncesi Düşüşe Geçti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!