Apple’dan Binance Hamlesi Geldi! Şimdi Ne Olacak

Binance’den Yeni Yılın İlk Listeleme Haberi Geldi!
Binance’den Yeni Yılın İlk Listeleme Haberi Geldi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Apple’dan Binance Hamlesi! Şimdi Neler Olacak?

Binance, 2023 yılının en çalkantılı zamanlarından birini yaşadı. Davalar ve düzenleyici kısıtlamalar gibi faktörler bu hareketi olumsuz etkiledi. Ancak dalgalanmaya rağmen yeni veriler Binance’in iyi durumda olduğunu gösterdi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Binance’de Rezerv Durumu

Elde edilen verilere göre Binance’in rezervlerindeki 7 günlük düşüş incelendiğinde daha istikrarlı bir trend gözleniyor. Küçük düşüşler müşterilerin günlük para yatırma ve çekme işlemlerini gösteriyor. FTX’ten farklı olarak Binance, 30 günlük rezerv çekilişinde yansıtıldığı gibi aynı düzeyde rezerv yönetimi zorlukları sergilemiyor. Binance’in Hacim Rezerv Oranı (VRR) skoru da borsa riskinin azaldığını gösteriyor. Binance’in döviz kurları daha yönetilebilir seviyelerde kalma eğiliminde, bu da işlem hacmi ile rezervler arasında daha dengeli bir ilişkiye işaret ediyor.

Bu, iflasa yol açan yüksek riskli bir dönem yaşayan FTX’in tam tersiydi. Ayrıca türev borsalara uygulanan Açık Faiz Rezerv Oranı (ORR) skoru, net açık faiz ve borç hakkında bilgi verildi. Binance’in performansı bu metrikte FTX’e kıyasla daha istikrarlıydı. FTX, kazadan önceki ve sonraki aylarda önemli bir düşüş gördü. Ancak bu faktörlere rağmen Binance gelecekte bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla Apple, Binance’i ve diğer borsaları App Store’dan kaldırmıştı.

Binance’da Tehlike Çanları

Bu hamle Binance’in çok sayıda kullanıcıyı kaybetmesine neden olabilir. Bu, gelecekte Binance’e karşı daha fazla FUD’a yol açabilir. Merkezi borsaları çevreleyen belirsizlik artmaya devam ederse gelecekte çok sayıda para çekme işlemi görebiliriz ve bu da başta Binance olmak üzere borsaları etkileyebilir. Binance’teki forex hacimleri 2023’ün son üç ayında arttı. Bu yazının yazıldığı sırada Binance’in işlem hacmi Ocak ayında 143,32 milyar dolara ulaşmıştı.

Bu trend devam ederse ve Binance FUD’u durdurabilirse borsanın durumu iyileşebilir. Binance’in ilerlemesi, BNB tokenını çevreleyen genel duygu üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olabilir. Binance’in ilerlemesine ve toparlanmasına rağmen BNB benzer bir olumlu fiyat performansı yaşamadı.

Apple’dan Binance Hamlesi Geldi! Şimdi Ne Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!