AngelBlock’un DeFi Merkezi SOLA-X’teki İlk Artışı 29 Haziran’da Yayında

AngelBlock'un DeFi Merkezi SOLA-X'teki İlk Artışı 29 Haziran'da Yayında
AngelBlock'un DeFi Merkezi SOLA-X'teki İlk Artışı 29 Haziran'da Yayında
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AngelBlock’un DeFi Merkezi SOLA-X’teki İlk Artışı 29 Haziran’da Yayında

AngelBlock'un DeFi merkezi SOLA-X'teki ilk artışı 29 Haziran'da yayında
AngelBlock’un DeFi Merkezi SOLA-X’teki İlk Artışı 29 Haziran’da Yayında

Gerçekten de, yeni başlayanlar için kripto bağış toplama platformu AngelBlock’taki SOLA-X artışı , merkezi olmayan finans ( DeFi ) kullanıcı deneyimini geliştirmek için en son yetenekleri birleştirmek üzere yola çıkmak üzere .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Zam, 29 Haziran’da yapılacak ve 8 Temmuz’a kadar sürecek ve Finbold ile paylaşılan ayrıntılara göre, AngelBlock’taki SOLA-X zamsının bir bileşeni olduğu, üstlenilen daha geniş bir bağış toplama kampanyasının bir parçası. AngelBlock’un 22 Haziran tarihli blog gönderisi .

Bağış toplamanın amacı, projenin daha önce tohum öncesi turda 350.000 $ ve AngelBlock dışındaki tohum turunda 300.000 $ ayarında güvenli olan mali temelini güçlendirmektir. SOLA-X’in gelişimini finanse etmeye yardımcı olmak için AngelBlock turu, 700.000 $’lık bir başlangıç ​​turuna katkıda bulundu.

Başka yerlerde AngelBlock, projenin gelişimine yardımcı olmak için hibe fonu sağlamakla kalmayıp ayrıca AngelBlock’u birbirine bağlayacak olan Aleph Sıfır Ekosistem Finansman Programının (EFP) bir parçası olarak seçildiğini Finbold ile paylaştığı için meşguldü. Aleph Zero ekosistemi içinde daha geniş bir ağ ile bize.

Geliştirme Hedefleri İçin 50.000 USDT’lik Softcap Gereklidir

SOLA-X , kısa vadeli geliştirme hedeflerini gerçekleştirmek için AngelBlock turu sırasında minimum 50.000 Tether ( USDT ) miktarının yükseltilmesi gerektiğini belirledi .

Bu miktar softcap olarak işlev görür. Hardcap hedefi 200.000 USDT olarak belirlendi ve toplanan nakit, SOLA-X’in tekliflerini daha da geliştirmek ve yol haritasına yardımcı olmak için kullanılacak.

Gaz Ücretleri

Artış, Ethereum blok zincirinde ve SOLA-X’in her yerel tokeninde gerçekleşeceğinden , SAX’in maliyeti 0,0175 $’dır, katılımcıların gas maliyetini hesaba katması gerekecektir. Yıl sonuna kadar AngelBlock’un THOL’de gaz uygulamasına geçmesi ve bunun sonucunda işlem ücretlerinin düşmesi ve token kullanımının artması bekleniyor.

AngelBlock ekibinin gelecekte çeşitli para birimlerini dahil etme niyeti olsa da, şu anda USDT, SOLA-X artışında kabul edilen tek para birimidir.

Ayrıca yatırımcılar, SAX belirteçlerinin dağıtım sürecine ve programına çok dikkat etmelidir. SOLA-X, token dağıtım sürecini oluşturdukları hak kazanma zaman çizelgesine göre izleyecek ve yönetecektir.

SOLA-X’in Benzersiz Özellikleri

Kalıcı kayıp, likidite sağlayıcılar için daha düşük Yıllık Yüzde Getirileri (APY’ler) ve yüksek gibi DeFi endüstrisini bir bütün olarak rahatsız eden sorunları ele almak için bir dizi özellik içeren zincirler arası DeFi merkezi SOLA-X için gelecekteki iyileştirmeler planlanıyor. Tüccarlar için fiyat etkileri ile birlikte kayma.

“Akıllı Likidite Yönlendirme” işlevi, varlıkların birden fazla likidite sağlayıcısı arasında verimli hareketini kolaylaştıran SOLA-X’e dahildir.

Ek olarak, merkezin kaymayı ve fiyat dalgalanmalarını sınırlayan gelişmiş likidite havuzlarının kullanımıyla mücadele etmeye çalıştığı bir şey de “önden çalışma”dır. Ayrıca, SOLA-X tarafından kullanılan “Akıllı Likidite Arbitrajı” yöntemi, üçüncü taraf arbitraj botlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırırken aynı zamanda APY’yi de artırır.

 

 

AngelBlock’un DeFi Merkezi SOLA-X’teki İlk Artışı 29 Haziran’da Yayında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!