Analiz Şirketi K33: Bu Olay Gerçekleşirse, Bitcoin ve Altcoin’lerde Yükseliş Başlar!

Analiz Şirketi K33: Bu Olursa, Bitcoin ve Altcoin’lerde Yükselişler Başlar!
Analiz Şirketi K33: Bu Olursa, Bitcoin ve Altcoin’lerde Yükselişler Başlar!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analitik firması K33’ten uzmanlar, 2022’nin sonunda iflas eden FTX kripto borsasının alacaklılarına yapılan ödemelerin, kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve altcoinler üzerinde olumlu bir etki yaratabileceğini söylüyor.

K33 uzmanları, FTX’in yıl sonundan önce müşterilerine ödeme yapmaya başlamaya hazırlandığına inanıyor. Borç verenlere yapılan itibari para ödemeleri piyasada olumlu “satın alma baskısını” neden olabilir.

FTX değişim planına göre toplam ödeme tutarı 14,5 milyar dolar ile 16,3 milyar dolar arasında olacak. Bu miktarın yarısının dahi kripto piyasasından çıkması durumunda kripto varlıklara ortalama 7-8 milyar dolarlık bir giriş olacak. FTX sözcüsü Sunil Kavoori tazminat planını eleştirdi. Ona göre, bu ödeme planı bazı eski üst düzey yöneticileri her türlü sorumluluktan kurtarıyor.

Tazminat kararının kabul edilebilmesi için FTX’in alacaklılarının yarısından fazlasının onayı gerekiyor. Belgeyle ilgili oylamanın Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Daha önce Oxford yakınlarındaki tarihi Witham Abbey binası, FTX alacaklılarına fon sağlamak amacıyla 15 milyon £ (yaklaşık 19 milyon $) karşılığında satışa çıkarılmıştı. FTX’in alacaklılara olan ödemelerini bu yılın sonuna kadar tamamlaması ve bu krizi önlemesi bekleniyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Analiz Şirketi K33: Bu Olay Gerçekleşirse, Bitcoin ve Altcoin’lerde Yükseliş Başlar!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!