Analistten Bitcoin ve Ethereum Yorumu!

Bitcoin ve Ethereum: Benzerlikler ve Farklılıklar
Bitcoin ve Ethereum: Benzerlikler ve Farklılıklar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistten Bitcoin ve Ethereum Yorumu!

Kripto piyasasını yakından izleyen analist, Ethereum’un (ETH) ikinci en büyük kripto para biriminin daha yüksek zaman dilimi grafiğinde yükseliş sinyali vermesinin ardından rallinin eşiğinde olabileceğini söyledi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Analistten ETH Yorumu

Kıdemli Analist Ali Martinez bunu sosyal medya platformunda takipçileriyle paylaştı Yükselen Üçgen formasyonu, çoğunlukla iki veya daha fazla eşit yüksek ve bir dizi daha yüksek düşük içeren bir teknik analiz formasyonudur. Genellikle yükseliş formasyonu olarak yorumlanır.

Ali Martinez ayrıca Tom DeMark’ın (TD) sıralı göstergesinin yakın zamanda piyasanın ilk meme tokeni olan Dogecoin (DOGE) için bir satın alma sinyali sağladığını da açıkladı. TD Dizisi göstergesi, yatırımcılar tarafından geçmiş 13 bar veya mum çubuğunun kapanış fiyatlarına dayanarak trendin tersine dönme olasılığını tahmin etmek için kullanılır. Ali Martinez yaptığı açıklamada şunları söyledi:

0,074 dolarlık destek kümesi tutunmaya devam ettiği sürece DOGE’nin 0,100 dolar veya daha yüksek bir seviyeye çıkma şansı büyük!

Bitcoin İçin Kritik Formasyon

Daha sonra majör kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında konuşan Ali Martinez, yaptığı açıklamada BTC Madenci Pozisyon Endeksi’nin (MPI) 12 Ocak’ta 9,43’e yükseldiğini söyledi.

Bu, madencilerin normalden daha fazla BTC taşıdığını ve potansiyel satışlara işaret ettiğini gösteriyor. Son zamanlarda yaşanan BTC fiyat düzeltmesine rağmen dikkatli olun. Daha fazla madenci satışı fiyatları daha da aşağı çekebilir!

MPI, BTC madencilerinin kripto para birimleri satıp satmadığını veya elinde bulundurduğunu gösteren bir göstergedir. Kripto analiz firması CryptoQuant’a göre bu, USD cinsinden madenci çıkış sayısının 365 günlük hareketli ortalamaya bölünmesiyle hesaplanıyor.

Analistten Bitcoin ve Ethereum Yorumu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!