Analistten Altcoin’ler İçin Ciddi Uyarı!

Analistten Altcoin’ler İçin Ciddi Uyarı!
Analistten Altcoin’ler İçin Ciddi Uyarı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistten Altcoin’ler İçin Ciddi Uyarı!

Tahminleriyle tanınan kripto para analisti ve tüccarı Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) ve altcoinlere ilişkin kısa vadeli bir değerlendirme yaptı. Analistler özellikle altcoinlerin kısa vadede düşebileceği konusunda uyardı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kısa Vadede Altcoin’ler İçin Uyardı

Anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, sosyal medya platformlarındaki kişisel hesaplardan uzun vadeli büyüme beklemeye devam ettiğini vurguladı.

Son ayların en güçlü altcoinlerinden Solana’nın (SOL) rakibi olan Sei’nin (SEI) son günlerde kazanımlarının bir kısmını kaybettiğini aktaran analist, şunları söyledi:

Genel ortam kesinlikle biraz değişti ve her bir düşüşü körü körüne long görerek devam ettirmek istemeyeceğiniz bir hale geldi. Altcoin’ler eskisi kadar hızlı/güçlü bir şekilde satın alınmıyor ve SEI gibi liderler bile geri çekiliyor.

Yarın yeşil bir gün görebilir miyiz? Kesinlikle görülebilir. Ancak trend daha düşük zaman dilimlerinde biraz azalıyor gibi görünüyor.

Bu her şeyin bittiği anlamına mı gelir, hayır. Bence yüksek zaman dilimleri hala aşırı yükselişte ancak bunların birçoğunun geri çekilmeye devam ettiğini görmek beni şaşırtmaz.

Buradaki oyun sadece spot pozisyonlarınızı daha düşük seviyelerden soğutmak (umarım) ve spot çantalarınıza daha sonra daha düşük seviyelerde eklemektir.

Kaldıraçlı alım satım yapıyorsanız, temkinli olun ve muhtemelen ETF haberleriyle gelecek çılgın dalgalanmaya karşı sabırlı olun. Çok büyük/yüksek kaldıraç kullanmamayı unutmayın. Sabredemiyorsanız diğer bazı altcoin‘ler kısa vadede hala iyi görünüyor.

Analiste Göre Bitcoin Bir Şekilde 40 Bin Dolara Çekilecek

Altcoin Sherpa, altcoin piyasasına ilişkin yorumların ardından Bitcoin’e odaklanarak bazı “verimsizliklerin”, yüksek volatiliteli alanların ve potansiyel olarak zayıf pozisyonların yakın gelecekte yeniden test edilmesi gerekebileceğini söyledi. Analist, en büyük kripto para biriminin bir şekilde 40.000 dolar seviyesini yeniden test etmesini beklediğini belirterek şunları söyledi:

Bitcoin’de verimsizlik çoğunlukla yukarı yönlü olarak dolduruldu ve bunun sert düşüş gibi bazı kötü yanları var. Bir gün bunu yaşayarak öğreneceğiz.

 

Analistten Altcoin’ler İçin Ciddi Uyarı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!