Analist Bitcoin’in Hangi Seviyede Satılabileceğini Açıkladı!

Analist Bitcoin'in Hangi Seviyede Satılabileceğini Açıkladı!
Analist Bitcoin'in Hangi Seviyede Satılabileceğini Açıkladı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analist Bitcoin’in Hangi Seviyede Satılabileceğini Açıkladı!

Bitcoin (BTC) fiyatı önemli 60.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve bu seviyenin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Fiyat kısa süreliğine 64.000 dolara yükseldi, ardından 62.000 dolar aralığına düştü. Çoğu yatırımcı bu süreçten kar elde ederek ticaret yapmaya devam ederken, birçoğu da BTC’lerini satmak için doğru zamanın ne olduğunu merak etmeye devam ediyor.

Analistin Bitcoin Yorumu

CryptoJelleNL’nin X gönderisinde yaptığı açıklamaya göre,Şu an itibariyle Bitcoin sahiplerinin Bitcoin’lerini satmaları için bir neden yok ve Bitcoin 75.000 ile 150.000 dolar arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabilir.

Piyasaya daha yakından bakıldığında CryptoJelleNL’in bu yorumu daha da anlamlı hale geliyor. Analistlere göre fiyat, bu noktada 150.000 dolarlık zirve ile yukarıdaki kırmızı kutuya doğru ilerleyebilir.

Bitcoin’de Direnç Var Mı?

Aynı zamanda son döneme yön veren kripto uzmanlarından Ali Martinez, 28 Şubat’ta bir açıklama yaparak, “Yaklaşık 903.540 cüzdan adresi satın alındı.54.300 dolar ile 56.200 dolar arasında büyük bir duvar var.”  Bitcoin. Martinez, “Bitcoin’e karşı tam anlamıyla bir direnç yok” diye yineledi.

Öte yandan DeFi pazarında sağladığı verilerle yatırımcıları takip eden IntoTheBlock’un sunduğu son veriler, Bitcoin sahibi yatırımcıların %99’unun yazının yazıldığı sırada kâr elde ettiğini, yatırımcıların çoğunluğunun ise Bitcoin sahibi olduğunu ortaya koyuyor. Bitcoin. . bir yıldan fazla bir süredir kripto cüzdanlarında bulunduğunu söyledi.

Son olarak, aşağıdaki CryptoJelleNL grafiğine göre Bitcoin, kanalın üst bölgesine doğru ilerlemeye devam ediyor ve analist “bu yılın bir noktasında BTC’yi 100.000 doların üzerinde satmaya çalışıyor.” Analiste göre bu duruma bakıldığında fiyatın 2024 yılında beklenen seviyeye ulaşacağını düşünebiliriz.

Bitcoin Fiyat Analizi

Şu anda Bitcoin son 24 saatte %5,94 artışla 62.900 dolar seviyesinde görünüyor. En son kontrol edildiğinde
aylık görünüm %44,52’lik güçlü bir yükselişe işaret ediyordu ve fiyat son 7 gün içinde %20,95 artış gösterdi.

Bitcoin’in 24 saatlik işlem hacmi ve piyasa hacmi de arttı. BTC’nin 24 saatlik işlem hacmi %97 artışla 100 milyar dolara yükseldi. Pazar büyüklüğü %5’ten fazla artarak 1.234 trilyon dolara ulaştı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

 

Analist Bitcoin’in Hangi Seviyede Satılabileceğini Açıkladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!