Analist, Bitcoin Rallisinin Ortasında Şimdi Satın Alınacak 3 Altcoin Açıkladı!

Gelecek Hafta Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi!
Gelecek Hafta Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analist, Bitcoin Rallisinin Ortasında Şimdi Satın Alınacak 3 Altcoin Açıkladı!

Analist, Bitcoin rallisinin ortasında şimdi satın alınacak 3 altcoin açıkladı
Analist, Bitcoin Rallisinin Ortasında Şimdi satın Alınacak 3 Altcoin Açıkladı!

Kripto para piyasası şu anda, kısa süre önce 2023 için yeni bir zirveye ulaşarak 30.000 doları aşan Bitcoin ( BTC ) tarafından yönlendirilen kısa vadeli bir yükseliş eğilimi yaşıyor.

Bu Bitcoin rallisinin bir sonucu olarak, önde gelen kripto para birimi %50 pazar hakimiyetini yeniden kazandı ve bu da yatırımcıların dikkatlerini ralliye katılabilecek diğer dijital varlıklara kaydırmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bu bağlamda, kripto ticareti uzmanı ve analist Michaël van de Poppe, 23 Haziran’da yayınlanan bir YouTube videosunda , altcoin piyasasının Bitcoin’in elde ettiği kazanımlardan yararlanarak önümüzdeki günlerde aynı şeyi yapması ve toparlanmasının beklendiğini vurguladı.

Analist, bu tahminin ışığında, yaklaşan altcoin dalgalanmasına hazırlık olarak yatırım için en iyi seçenekler olduğuna inandığı üç belirli koin belirledi. Ancak, yükseliş eğilimine rağmen çoğu altcoinin depresyon bölgesinde kaldığını belirtti.

Chainlink (LINK)

Analist, Chainlink’in ( LINK ) son iki buçuk yıldır ayı piyasasına katlanmasına ve Ağustos 2020’ye kadar uzanmasına rağmen yatırımcıların radarında olması gerektiğine dikkat çekti. Poppe’ye göre, Chainlink 2.300 satoshi işaretini geri aldığında, piyasada olumlu ivmenin devam etmesi beklenebilir.

Özellikle Chainlink, Mayıs 2021’de bir zirveye tanık oldu ve ardından bir düşüş yaşadı. Chainlink’in gelecekteki fiyat hareketinin Bitcoin’in performansına yakından bağlı olduğunu belirtti.

Analist, Bitcoin konsolide olursa ve birkaç hafta boyunca düz kalırsa, Chainlink gibi altcoinlerin muhtemelen ivme kazanacağını tahmin etti.

Öte yandan, Bitcoin yeniden yükselmeye başlarsa, altcoinler USDT değerlerinde Bitcoin’den daha az büyüme yaşayabilir. Bu davranış, yatırımcıların genişleme dönemlerinde odaklarını Bitcoin’e kaydırma eğiliminde oldukları için tipiktir. Basın zamanında LINK, haftalık grafikte %12’nin üzerinde kazançla 5,99 dolardan işlem görüyordu.

Chainlink yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Chainlink yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Avalanche (AVAX)

Poppe, Avalanche’ın ( AVAX ) kayda değer bir yeniden testten geçtiğinin ve umut verici bir iyileşme gösterdiğinin altını çizdi. Kripto para birimi, düşük seviyeleri başarıyla süpürdü ve bu da olumlu bir pazar genişlemesine işaret ediyor.

Analizine göre, bu genişleme dönemleri oldukça değişken olma eğilimindedir ve yalnızca birkaç hafta sürer. Tarihsel veriler, Aralık 2020’de benzer bir model ortaya koyuyor ve ardından Şubat ayında zirve yapıyor. Tipik olarak, bu hızlanma aşaması, artan hacim ve momentum ile karakterize edilen altı ila sekiz hafta sürer.

Bu nedenle, bu kritik dönemlerde, yatırımcıların kendilerini olası yukarı yönlü ivmeye hazır olacak şekilde stratejik olarak konumlandırmaları çok önemli hale geliyor.

Basın zamanında AVAX 12.91 dolardan işlem görüyordu. Son yedi gün içinde token, genel piyasa rallisinden %10’un üzerinde kazanç elde etmek için yararlandı.

AVAX yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
AVAX yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Curve DAO (CRV)

İlginç bir şekilde Poppe, Curve’ün ( CRV ) fiyatının hala “su altında” olduğunu kabul etmesine rağmen izlemeye değer bir varlık olduğunu kaydetti. Ancak analist, varlığın fiyat yörüngesindeki önemli eğilimleri paylaşmadı ancak CURVE’nin destek seviyelerinin yeniden test edilmesinden geçerken şu anda bir belirsizlik dönemi yaşadığını belirtti.

Benzer şekilde, kripto piyasasındaki genel yükseliş rallisinin ardından CRV’nin değeri de arttı. Basın zamanında, CRV günlük %4’ten fazla kayıpla 0,67 dolardan işlem görüyordu. Son yedi günde, Eğri %8’in üzerinde arttı.

Eğri yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Eğri yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Genel kripto piyasası, Bitcoin’in değerlemesinin önümüzdeki günlerde enflasyon ve düzenleyici tehdit gibi hakim faktörler arasında nasıl oynayacağına bakıyor.

Analist, Bitcoin Rallisinin Ortasında Şimdi Satın Alınacak 3 Altcoin Açıkladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!