Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!

Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!
Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!

Bitcoin (BTC) kripto piyasasına hakim olmaya devam ederken, analistler altcoin sezonunun yaklaştığını ve daha küçük altcoinlerin en büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterebileceğini öne sürüyor. Bitcoin, Spot Bitcoin ETF’lerine güçlü girişler sayesinde bu hafta 64.000 dolara ulaştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı ancak altcoinler geride kalıyor gibi görünüyor. Ancak K33 Research’teki analistler, bu tarihin piyasa dinamiklerinde olası bir değişikliğe işaret ettiğini savunuyor.

Altcoin Sezonu İçin Güçlü Sinyaller Geliyor

Yakın tarihli bir piyasa raporunda K33 Research’teki analistler, altcoinlerin yakında BTC’den daha iyi performans göstermeye başlayabileceğini ve önceki piyasa döngüleriyle paralellikler kurabileceğini vurguladı. Raporda, piyasanın Kasım 2022’de dibe vurmasından bu yana BTC’nin piyasa değerinin, BTC ve Ethereum (ETH) dışındaki kripto para birimlerinin toplam değerine kıyasla iki katına çıktığı, altcoinlerin 2020’nin sonunda BTC’nin rallisini yakalamasından önce de aynı durumun yaşandığı belirtildi.

Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!

Analistlere göre Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi memecoinlerde bu hafta görülen önemli artış, yaklaşan altcoin sezonunun erken bir işareti olabilir. DOGE ve SHIB bu hafta %40-50 artış yaşarken Pepe (PEPE), Bonk (BONK) ve Dogwifhat (WIF) gibi daha yeni memecoin’ler de aynı dönemde iki veya daha fazla fiyat artışı gördü.

Bununla birlikte, K33 Research’ün işaret ettiği gibi altcoin sezonunun başlangıcı önemli bir zorluk olmaya devam ediyor. Spot Bitcoin ETF’lerinin yükselişi, kripto yatırım ortamını değiştirdi ve BTC’ye akan paranın altcoinlere yönlendirileceğinin garantisi yok. Bazı altcoinler önemli kazanımlar elde ederken, sektör genelinde sürdürülebilir büyüme, altcoin piyasasına büyük miktarda bireysel yatırımcı akışını gerektiriyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

 

Altcoinler Beklenen Sinyali Veriyor Olabilirler!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!