Al, Polygon (MATIC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!
Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AI, 2023’ün Sonu İçin Polygon (MATIC) Fiyatını Tahmin Ediyor

AI, 2023'ün Sonu İçin Polygon (MATIC) Fiyatını Tahmin Ediyor
AI, 2023’ün Sonu İçin Polygon (MATIC) Fiyatını Tahmin Ediyor

Kripto para piyasasının çoğunluğunun yanı sıra , Polygon ( MATIC ) son haftalarda kırmızı dalgayı kullanıyor ve yapay zeka ( AI ), MATIC fiyatının sonuna kadar düşüş yoluna devam edebileceğini öngördüğü için kripto topluluğu karamsar olmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Tesadüf eseri, CoinCodex’in kendi kendine öğrenme platformu, Polygon’un 1 doların altına düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu ve 31 Aralık 2023’te 0,463660 dolardan el değiştireceğini belirledi ; Finbold tarafından 6 Mart’ta alınan verilere göre fiyat .

Poligon fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex
Poligon fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Bununla birlikte, yapay zekanın uzun vadeli tahmini, Polygon’un fiyatının 5,30 $’a veya bir yıllık bir süre boyunca yükseldiğini görüyor; bu, doğruysa, dijital varlığın baskı zamanındaki fiyatında %373,21’lik bir artışı temsil edecek.

Polygon Fiyat Analizi

Yayınlandığı sırada MATIC, son 30 günde %10,17’ye ek olarak, gün içinde %2,22, bir önceki haftaya göre %12,4 düşüş kaydederek 1,12 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, madeni para, yılın dönüşünden bu yana %47,57’lik istikrarlı bir artış biriktirmeyi başardı ve kendisini piyasa değerine göre ilk 10 madeni para arasında buldu.

MATIC yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
MATIC yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Finans ve kripto para izleme platformu TradingView’deki bir günlük göstergeler üzerindeki teknik analizi ( TA ) açısından , Polygon için duyarlılık da düşüş yönlü ve osilatörlerin 9’da ‘nötr’ bölgede olmasıyla özetlendiği üzere 10’da ‘sat’ öneriyor. ve hareketli ortalamalar ( MA ) 9’da ‘sat’ı gösteriyor.

Çokgen bir günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView
Çokgen bir günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, özetin 12’de bir ‘alış’a işaret ettiği bir haftalık göstergeleri gözlemlerken MATIC için işler daha ilginç (ve hatta yükselişe geçiyor) oluyor, bu hem osilatörlerin hem de MA’ların ‘satın alma’ durumunda olmasının bir sonucu . Verilerin gösterdiği gibi, sırasıyla 2 ve 10’daki alan .

Çokgen Ağ Büyümesi

Bu arada, Instagram, Starbucks, Prada, Stripe, Reddit, Adobe, Adidas, Ulusal Futbol Ligleri (NFL) ve Walt Disney Company gibi büyük uluslararası markaların hepsi Polygon ile ortaklık kurduğu için MATIC ekosistemi hızla büyüyor . .

MATIC ekibinin Polygon zkEVM (sıfır bilgili Ethereum Sanal Makinesi) üzerinde çalıştığı ve kilit geliştiricisi Jordi Baylina’nın yakın zamanda Solana’nın ( SOL ) kurucu ortağı Anatoly Yakovenko’nun aşağıdaki gibi ölçeklenebilirlik çözümlerini ele aldığına itiraz ettiği de belirtilmelidir. ZK L2’ler.

Spesifik olarak, Yakovenko daha önce kanıtlayıcıların (Katman 1 ana ağına yayınlanan işlemlerin geçerliliğinden sorumlu Katman 2 öğeleri) altta yatan zincire ayak uyduramayacağını savundu ve Solana’nın çözümünün tek üretken çözüm olduğunu öne sürdü.

Buna cevaben Baylina, ZK-merkezli çözümlerin gerçek sınırlamaları hakkındaki kendi görüşlerinin yanı sıra anlaşmazlığını paylaştı ve Polygon zkEVM’yi, kökün tam olarak kanıtladığı ‘paralel’ ispat ağaçları oluşturmaya izin veren darboğazları olmayan esnek bir tasarım olarak vurguladı . zincir segmenti.

Al, Polygon (MATIC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!