ADA 2023’te 1 Doları Görebilir mi?

Cardano (ADA) 31 MART 2023 Fiyatı Belirlendi
Cardano (ADA) 31 MART 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano, Mithril Protokolünü Başlattı; ADA 2023’te 1 Doları Görebilir Mi?

Cardano, Mithril protokolünü başlattı; ADA 2023'te 1 Doları görebilir mi?
Cardano, Mithril Protokolünü Başlattı; ADA 2023’te 1 Doları Görebilir Mi?

Cardano’nun ( ADA ) fiyatı, kripto para piyasasının çoğunluğunun ardından konsolide olmasına rağmen , platform, ana ağında uzun zamandır beklenen büyük bir yükseltme başlattı ve muhtemelen yakın gelecekte ilerleyen ADA belirtecine yakıt sağladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Cardano hisse havuzu operatörü (SPO) tarafından paylaşılan protokolün gönderisine ve ilgili ekran görüntüsüne göre , düğüm senkronizasyonunun verimliliğini artırmayı vaat eden hisse tabanlı bir imza protokolü olan Mithril, resmi olarak Cardano ana ağında başlatıldı. 30 Temmuz’da Banksy – LEAD Stake Havuzu olarak bilinir .

Mithril iş başında. Kaynak: Banksy – KURŞUN Stake Havuzu
Mithril iş başında. Kaynak: Banksy – KURŞUN Stake Havuzu

Mithril’in Masaya Getirdiği Şey

Daha önce, $conrad olarak bilinen BLADE adlı Cardano hisse havuzunun operatörü , belirli bir sertifikayı onaylamak için birden çok havuzun imzalayarak blok zinciri anlık görüntü doğrulaması yoluyla artan ademi merkeziyet ve oluşturmak için bir toplayıcının tanıtılması da dahil olmak üzere yükseltmenin birkaç önemli avantajını paylaştı . sertifika zincirleri ve anlık görüntüler sunar.

Mithril’in “Cardano-Node ile aynı sunucuda” çalışıp çalışmadığı ve ne kadar bellek ve disk alanı tükettiği ile ilgilenen bir yorumcuya yanıt veren pay havuzu operatörü Banksy, Mithril’in blok üreticisinde veya yedekleme düğümünde çalıştığını ve “bellek ve bir hash prosedürü sırasında tek bir CPU çekirdeğinde yalnızca kısa bir ani yükselme ile disk kullanımı minimum düzeydedir.”

Cardano Fiyat Analizi

Mithril lansmanının ardından, Cardano’nun fiyatı birkaç saat içinde %3’ün üzerinde artarak 0,32 $ seviyesine yaklaştı. Bununla birlikte, o zamandan beri düştü ve 0,31307 $ seviyesinde konsolide oldu, bu, gün içinde %0,8’lik bir düşüşü temsil ediyor, ancak yine de bir önceki haftaya göre %1,17’lik bir kazanç ve aylık grafiğinde %9,1’lik bir artış.

Cardano 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Cardano 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada, Cardano meraklısı ve Crypto Capital Venture kurucusu Dan Gambardello, ADA’nın bundan bir yıl sonraki boğa koşusunda %2.390 gibi muazzam bir artış sağlayabileceği ve çöken bankalar ve finansal sistemler nedeniyle 7.80 $’lık fiyat hedefine ulaşabileceği görüşünü paylaştı . 29 Temmuz tarihli bir gönderide belirtti .

ADA 2023’te 1 Doları Görebilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!