ABD’nin Kısa Vadede Kriptoyu Vuracağını Söyledi!

ABD'nin Kısa Vadede Kriptoyu Vuracağını Söyledi!
ABD'nin Kısa Vadede Kriptoyu Vuracağını Söyledi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain.com CEO’su, ABD’nin Varsayılan Olarak Kısa Vadede Kriptoyu Vuracağını Söyledi

kısa vadede kriptoyu vuracağını söyledi
Blockchain.com CEO’su, ABD’nin Varsayılan Olarak Kısa Vadede Kriptoyu Vuracağını Söyledi

Küresel ekonomi, ülke temerrüde düşme olasılığıyla karşı karşıya kalırken, borç tavanının potansiyel yükselişiyle ilgili olarak ABD’deki durumu yakından izliyor.

Böyle bir varsayılanın sonuçları, etkileneceği tahmin edilen kripto para birimleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerle spekülasyon yapmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

İlginç bir şekilde, endüstri üzerindeki potansiyel etkiye ilişkin görüşler bölünmüş durumda. Blockchain.com CEO’su Peter Smith’e göre , bir varsayılanın kısa vadede kripto alanını olumsuz etkileyeceğini ve bu senaryonun bir durgunluk tehdidiyle birlikte dijital varlıklara zarar vereceğini belirterek, Bloomberg’in Katar Ekonomik Forumu sırasında söyledi . 25 Mayıs

Ancak, uzun vadeli bir bakış açısıyla, Smith daha iyimser bir görüş dile getirdi.

Bir temerrüdün başlangıçta kripto pazarında bir geri çekilmeyi tetikleyebileceğini, ancak sonunda yukarı doğru bir dalgalanmaya yol açacağını öne sürdü. “Bir ABD temerrüdü veya ABD durgunluğu muhtemelen kripto için kötüdür. Çünkü onlar bir risk varlığı ve insanlar riskten kurtulmak istiyor, bence uzun bir ufukta. Muhtemelen kripto için iyidirler. Dolayısıyla, bu yıl gördüğümüz en güçlü fiyat hareketlerinden biri, ABD bankalarının batmaya başladığı zamandı. Bence ABD hükümeti temerrüde düşerse, muhtemelen kripto pazarında hızlı bir geri çekilme ve ardından güçlü bir yukarı doğru itme göreceğiz” dedi.

Borç Tavanında Olası Çözüm

Aynı zamanda yürütme, borç tavanını yükseltmek için bir çözüm bulunma olasılığının yüksek olduğunu kaydetti. Bir çözümün, son derece yerleşik olarak nitelendirilen ABD siyasetinin mevcut durumunun algılanmasına dayanacağına inanıyor.

Öte yandan, Standard Chartered FX Araştırma Başkanı Geoff Kendrick, olası bir temerrüdü Bitcoin ( BTC ) için olumlu bir unsur olarak görüyor.

Finbold tarafından bildirildiği üzere Kendrick, borç tavanı Temmuz ayının tahmini son tarihine kadar yükseltilmezse ve bir temerrüt meydana gelirse, Bitcoin’in yaklaşık 50.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Borç tavanına ilişkin müzakereler devam ederken, piyasa yorumcuları bir krizde tampon olabilecek potansiyel varlıkları değerlendiriyor.

Dikkate değer bir ses , popüler kişisel finans kitabı ‘ Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki’dir . Kiyosaki durumu “kötü komedi” olarak nitelendirdi ve ABD’nin iflas ettiğine inanıyor. Böyle bir krize karşı korunmak için altın , gümüş ve Bitcoin gibi varlıklara yatırım yapmanızı tavsiye ediyor .

ABD’nin Kısa Vadede Kriptoyu Vuracağını Söyledi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!