352,5 Milyon Dogecoin Binance’e Taşındı

Binance, Bu 2 Meme Coin’i Vadelide Listeliyor!
Binance, Bu 2 Meme Coin’i Vadelide Listeliyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

352,5 Milyon Dogecoin Binance’e Taşındı

352,5 Milyon Dogecoin Binance'e Taşındı
352,5 Milyon Dogecoin Binance’e Taşındı

Dogecoin işlemlerinin önde gelen izleyicisi @DogeWhaleAlert, büyük boyutlu ve toplam değeri yaklaşık 400 milyon dolara ulaşan orijinal mem parasının birkaç büyük transferini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

En iyi balina yüz milyonlarca DOGE’u Binance’e attı

Bu DOGE yığınları , önde gelen kripto ticaret platformunda planlanmış büyük bir satış olduğu veya planlandığı sonucuna varmak üzere Binance’e gönderildi .

Bu büyük işlemler, her biri 1 dolardan az olan 3 DOGE’den daha az sembolik bir ücret karşılığında 57.804.249 DOGE, 110.976.371 DOGE ve 190.840.745 Dogecoin taşıdı. Bu DOGE topaklarının itibari paradaki karşılığı toplamda 29,2 milyon dolar.

Genel olarak, Dogecoin tüccarlar arasında popüler bir kripto varlığıdır ve piyasa koşullarına bağlı olarak onu alıp satmanın avantajlarından yararlanırlar.

DOGE fiyatı düşüşte

Son birkaç gün içinde, piyasadaki en büyük meme tokeninin fiyatı düşüşte. Perşembe gününden bu yana DOGE, bu yazının yazıldığı sırada işlem gördüğü 0,0877 $’dan 0,0807 $ seviyesine düştüğü için %8’in biraz üzerinde kayıp yaşadı.

Düşüş, halka açık en büyük DOGE hayranı Elon Musk’ın Dogecoin hakkında bir tweet atmasının ardından tek bir yeşil saatlik mumda %5,45’lik ani bir artışın ardından başladı.

TradingView aracılığıyla görüntü
TradingView aracılığıyla görüntü

Geçmişte, Musk’ın bu tür hamleleri, DOGE’nin az çok sürdürülebilir uzun vadeli büyümesini sağlayabiliyordu. Ancak bu günlerde tweet’leri, Dogecoin’in sert fiyat düşüşleriyle sonuçlanan kısa süreli artışlara neden oluyor. #Dogecoin Haberleri #Elon Musk #Kripto Para Balinaları

352,5 Milyon Dogecoin Binance’e Taşındı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!