31 Ocak 2024 AVAX Fiyatı Ne Olacak!

31 Ocak 2024 AVAX Fiyatı Ne Olacak!
31 Ocak 2024 AVAX Fiyatı Ne Olacak!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Ocak 2024 Avax Fiyat Tahmini!

Geçen yıl herkes Solana’dan (SOL) bahsediyordu ama aynı zamanda Avalanche (AVAX) için de çok sağlam bir yıldı. Aralarında büyük oyun şirketi BLRD ve küresel dev Amazon’un (NASDAQ:AMZN) AWS’sinin de bulunduğu çok sayıda ortaklığa imza attı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

AVAX Fiyatının Geleceği

2023 sonu ve 2024 başında yaşanan karışık duygular, AVAX’a yatırım yapan yaptırım destekçileri arasında soru işaretlerinin artmasına da yol açtı. Bu belirsizliğin yarattığı kaygıyı gidermek için CoinCodex’in son dönemde popüler olan yapay zeka odaklı makine öğrenimi algoritmalarına başvuruldu.

CoinCodex tarafından kullanılan bu algoritmalar, Avalanche’ın fiyatın dalgalandığı ancak hafifçe düştüğü fiyat hareketini tahmin ediyordu. Algoritmaya göre AVAX’ın 31 Ocak 2024’te 32,98 dolara düşmesi bekleniyor.

yazının yazıldığı sırada 37 doların altında kalıyor ve ETF’nin beklentilerine rağmen oluşan volatilitenin bir göstergesi olarak görülebilir. CoinCodex tahminlerini bir adım daha ileri taşıyarak Şubat ayına yönelik tahminlerde bulundu.

Algoritmaya göre Avalanche’ın (AVAX) fiyatı Şubat ayında 37 doların biraz üzerinde işlem görüyor, bu da fiyatın şu anda işlem gördüğü fiyattan daha yüksek olabileceğini gösteriyor.

AVAX Analizi

AVAX’ın fiyat artışı bu yazının yazıldığı sırada önemliydi. Fiyat son 24 saatte %12 artışla 37 dolara yükseldi. Ancak fiyat son 7 günde değerinin %14,74’ünü kaybetti. Fiyatın 30 gün içinde %14 oranında arttığını görebiliyoruz, bu da fiyatın hala genel olarak yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Dünkü ETF heyecanının ardından AVAX işlem hacmi 24 saatte %36 artışla 1 milyar doların üzerine çıktı. AVAX’ın toplam değeri dönem içerisinde %12,5 artışla 13,5 milyar dolara yükseldi.

 

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

31 Ocak 2024 AVAX Fiyatı Ne Olacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!