31 Mayıs 2023 Shiba Inu Fiyatını Belirliyor

31 Mayıs 2023 Shiba Inu Fiyatını Belirliyor
31 Mayıs 2023 Shiba Inu Fiyatını Belirliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makine Öğrenimi Algoritması, 31 Mayıs 2023 İçin SHIB Fiyatını Belirliyor

Makine öğrenimi algoritması, 31 Mayıs 2023 Shiba Inu Fiyatını Belirliyor
Makine Öğrenimi Algoritması, 31 Mayıs 2023 SHIB Fiyatını Belirliyor

Shiba Inu ( SHIB ), genel kripto para piyasasının mevcut yönünü yansıtan bir düşüş eğilimi benimsedi . Sonuç olarak, kripto tüccarları ve yatırımcıları , köpeklerden ilham alan bu dijital varlığın yakın vadeli değerini tahmin etmek için yapay zeka ( AI ) tabanlı çözümler de dahil olmak üzere bir dizi araç kullanıyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Finbold tarafından 1 Mayıs’ta toplanan en son istihbarata göre, kripto para izleme ve tahmin platformu PricePredictions, Shiba Inu’nun 31 Mayıs 2023 fiyatını tahmin etmek için makine öğrenimi algoritmaları kullandı ve fiyatı 0,000092 $ olarak belirledi .

Shibarium köprüsü beta testinden geçtiğinden ve yalnızca kısmen çalışır durumda olduğundan, Shiba Inu gelecekteki değerine ilişkin tahmin yapılmaktadır. Tam sürümün ardından, köprünün Katman 2 yardımcı programını önemli ölçüde iyileştirmesi bekleniyor.

SHIB 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri
SHIB 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Shiba Inu tahmini, hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), ortalama gerçek aralık ( ATR ), göreli güç endeksi ( RSI ) ve diğerleri gibi teknik göstergelere dayanır .

SHIB Fiyat Analizi

Shiba Inu şu anda bir düşüş eğilimi yaşıyor, kripto varlığının değeri son 24 saatte %2,35 ve geçen hafta %3,21 düştü.

Şu an itibariyle, Shiba Inu’nun fiyatı 0,000009985$ seviyesinde bulunuyor. Fiyattaki bu düşüş, kripto varlığının piyasa değerinin 5,8 milyar dolara düşmesine neden oldu ve bu da son piyasa oynaklığının etkisini vurguladı.

SHIB 7 günlük fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap
SHIB 7 günlük fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu’nun değer düşüşünün, kripto para birimi alanındaki daha geniş bir piyasa oynaklığı eğiliminin parçası olduğunu da belirtmekte fayda var.

Diğer dijital varlıklarda olduğu gibi, Shiba Inu’nun değeri, devam eden Shibarium gelişmeleri , piyasa duyarlılığı, düzenleyici gelişmeler ve makroekonomik koşullar dahil olmak üzere bir dizi faktörden etkilenir .

Örneğin, işlem hızını ve maliyet etkinliğini artırmak için yan zincirler kullanan bir Plazma Köprüsü teknolojisinin eklenmesinin ardından Shibarium’un benimsenmesinin hızla artması bekleniyor. Merkezi olmayan Proof-of-Stake doğrulayıcıları, varlık güvenliğini sağlarken, çift yönlü Shibarium köprüsü, Ethereum ve Shibarium ağları arasında risksiz bir jeton transferi sunar.

Bu nedenle, kripto varlığının gelecekteki değerini kesin olarak tahmin etmek, hem yatırımcılar hem de analistler için önemli bir zorluk olmaya devam ediyor.

31 Mayıs 2023 Shiba Inu Fiyatını Belirliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!