31 Mayıs 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor

31 Mayıs 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor
31 Mayıs 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makine Öğrenimi Algoritması, 31 Mayıs 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor

Makine öğrenimi algoritması, 31 Mayıs 2023 için XRP fiyatını belirliyor
Makine Öğrenimi Algoritması, 31 Mayıs 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor

Geçen hafta boyunca XRP , menzile bağlı kaldı ve yatırımcıları kripto para biriminin bir sonraki potansiyel hamlesi konusunda kararsız bıraktı.

Finbold , yakın zamanda XRP’nin gelecekteki fiyat hareketlerine ilişkin içgörüler elde etmek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanan bir kripto analitik platformu olan PricePredictions’a yöneldi .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

2 Mayıs’ta elde edilen en son verilere göre , yapay zeka ( AI ), XRP’nin fiyatının ay sonuna kadar önemli dalgalanmalar yaşamasının muhtemel olmadığını ve kripto para biriminin mevcut aralığa bağlı durumunu koruduğunu tahmin ediyor.

Platform, 31 Mayıs 2023’te XRP’nin fiyatının 0,444 $ civarında seyredeceğini tahmin ediyor ve bu, token için şimdi ile ay sonu arasında kademeli bir düşüş piyasası hareketine işaret ediyor. Tahmin, XRP’nin yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatından -%4,1 gibi çok küçük bir düşüşü yansıtıyor.

XRP 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri
XRP 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Platform özellikle, diğerleri arasında göreli güç endeksi ( RSI ), ortalama gerçek aralık ( ATR ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), Bollinger Bantları ( BB ) gibi çeşitli teknik analiz ( TA ) göstergelerini kullanır.

XRP Fiyat Analizi

Şu an itibariyle XRP, son 24 saatte %0,43’lük bir düşüşü temsil eden 0,4631 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, geçen hafta, XRP’nin fiyatı %1,57 arttı ve bu, kripto para birimi için bir miktar olumlu ivmeye işaret ediyor. XRP şu anda 23,9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve kripto pazarındaki önemini vurguluyor.

Teknik analiz açısından, XRP’nin destek seviyesi 0,42531 $’dır, bu da kripto para biriminin bu fiyat seviyesi civarında alım ilgisi görebileceği anlamına gelir. Tersine, XRP için direnç seviyesi, kripto para biriminin kar elde etmek isteyen yatırımcıların satış baskısıyla karşı karşıya kalabileceği bir fiyat noktasını temsil eden 0,49924 dolardır.

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Uzman Analizi

Haftalık zaman dilimine bakıldığında, XRP fiyatının Bollinger Bandının üst sınırına yakın konsolide olma eğiliminde olduğuna dair genel bir gözlem var . Tarihsel olarak, bu konsolidasyonu ya önemli bir fiyat düşüşü ya da önemli bir fiyat artışı izledi, bu da XRP’nin gelecekteki fiyat hareketinin tahmin edilemez olabileceğini gösteriyor.

Kripto taciri Egrag Crypto’nun 2 Mayıs’ta Twitter’da yaptığı açıklamaya göre, geçmiş verileri analiz edildiğinde, bir fiyat düşüşü veya fiyat artışı olma ihtimalinin 50/50 olduğu görülüyor .

Simülasyonlar, sağlanan tarihsel verilere dayanarak, XRP’nin fiyat hedeflerinin dump veya pump’ın büyüklüğüne bağlı olarak değişebileceğini öne sürüyor.

%68’lik düşüşle bir dump durumunda, simülasyon 0,20$’lık bir fiyat hedefi öngörüyor. Düşüş %77 ile daha dik olursa, fiyat hedefi 0,135 dolara daha da düşer. Pompa durumunda ise %1.650 fiyat artışı ile fiyat hedefi 5,2 dolara düşüyor.

Ancak, bu simülasyonların tarihsel verilere dayandığını ve gelecekteki fiyat hareketlerinin doğru tahminlerini garanti etmediğini belirtmek önemlidir. Nihayetinde pek çok şey, blockchain şirketi Ripple ile Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ( SEC ) arasında devam eden ve kripto topluluğunda belirsizliği artırmaya devam eden yasal anlaşmazlığın sonucuna bağlı olacak .

 

 

31 Mayıs 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!