30 Haziran 2023 Terra Classic Fiyatını Belirliyor!

30 Haziran 2023 Terra Classic Fiyatını Belirliyor!
30 Haziran 2023 Terra Classic Fiyatını Belirliyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makine Öğrenimi Algoritması, 30 Haziran 2023 için Terra Classic Fiyatını Belirliyor

Makine öğrenimi algoritması, 30 Haziran 2023 için Terra Classic fiyatını belirliyor
Makine Öğrenimi Algoritması, 30 Haziran 2023 için Terra Classic Fiyatını Belirliyor

Çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ) , son zamanlarda bir noktada %30’u aşan kayda değer bir değer artışına tanık oldu. Bu artış, haftalardır devam eden karamsar piyasa hissiyatının ortasında bir umut ışığı olarak geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Değerdeki artış, ağın faydasını ve işlevselliğini artırmayı amaçlayan bir dizi girişimi aktif olarak uygulayan LUNC topluluğunun uyumlu çabalarına atfedilebilir. Bu girişimler, şu anda bu son momentumun yönlendirdiği potansiyel ticaret sonucu hakkında hevesle spekülasyon yapan yatırımcıların dikkatini çekti.

Buna karşılık yatırımcılar, fiyatının son momentumla ticareti nerede bitirebileceğini arıyor Finbold, 30 Haziran 2023 için LUNC fiyatını 0,000101 $ olarak belirleyen analitik ve tahmin platformu PricePredictions tarafından geliştirilen makine öğrenimi algoritmasını 5 Haziran’da kullandı.

Bu tahminler gerçekleşirse, Terra Classic’in mevcut fiyat seviyesinden %3,6’lık kayda değer bir artış anlamına gelecektir.

30 günlük LUNC fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri
30 günlük LUNC fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

En son LUNC tahmini, diğerleri arasında hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), ortalama gerçek aralık ( ATR ) ve Bollinger Bantları ( BB ) dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılan çeşitli teknik göstergelere dayanmaktadır .

Terra Classic Fiyat Analizi

En son güncellemede, LUNC şu anda 0,00009744 $’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %8,15’lik etkileyici bir kazanç ve geçen haftaya göre %11,20’lik kayda değer bir artış gösteriyor. Bu kazanımlar, genel piyasanın çoğunlukla düşüş yaşadığı ve LUNC’nin 0,00011 $ işaretinde dirençle karşılaştığı bir zamanda geldi.

Özellikle, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında LUNC, The Sandbox ( SAND ) ve Decentraland ( MANA ) gibi diğer önde gelen varlıkları geride bırakarak en önemli kazanan olarak ortaya çıktı . Ayrıca, kripto alanında Terra Classic şu anda günün en trend ikinci varlığı.

Terra Classic, kripto piyasası kazançlarına öncülük ediyor. Kaynak: CoinMarketCap
Terra Classic, kripto piyasası kazançlarına öncülük ediyor. Kaynak: CoinMarketCap

LUNC topluluğu, kripto pazarındaki konumunu ve önemini geri kazanmaya çalışırken Finbold, varlığın fiyat görünümüyle ilgili finans uzmanlarının görüşlerini aldı.

Analistlerin LUNC’nin geleceği hakkındaki görüşleri değişkenlik gösteriyor ve bir uzman, sermaye ve geliştiricilerin bir blok zinciri terk etmesi durumunda bunun “aşağı yukarı bir ölüm cezası” olduğunu öne sürüyor. Ancak diğerleri, LUNC’nin bir mem coin olarak önemini vurguluyor ve Binance ve KuCoin gibi büyük borsalardan aldığı desteği vurguluyor .

LUNC Girişimleri

LUNC’nin değerindeki son canlanma , büyük ilgi toplayan v2.1.0 yükseltme teklifini çevreleyen vızıltılara bağlanabilir . 14 Haziran’da yapılması planlanan bu yaklaşan sürüm, Terra Classic blok zinciri için üçüncü büyük yükseltmeyi işaret ediyor.

Yükseltmenin birincil amacı, Terra Classic’i Terra 2.0 ve çeşitli Cosmos zincirleri dahil olmak üzere diğer blok zincirleriyle hizalamaktır. Bu hizalamanın, projelere ve geliştiricilere Terra Classic zincirini etkin bir şekilde kullanmaları için yenilenmiş fırsatlar sağlaması bekleniyor.

 

 

30 Haziran 2023 Terra Classic Fiyatını Belirliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!