featured

30 Gün İçinde En İyi 3 Kripto Para Birimi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son 30 gün İçinde GitHub Geliştirme Etkinliğine Göre En iyi 3 Kripto Para Birimi

Son 30 gün içinde GitHub geliştirme etkinliğine göre en iyi 3 kripto para birimi
Son 30 gün İçinde GitHub Geliştirme Etkinliğine Göre En iyi 3 Kripto Para Birimi

Tüccarların, kripto para birimlerinin sürekli yenilik ve iyileştirmeden geçmesinin ne kadar önemli olduğu konusundaki görüşleri genellikle taban tabana zıttır. Bazıları, bir geliştirici ekibinin bir varlığın işlevselliğini geliştirmek için çalışmasının gerekli olduğuna inanırken, diğerleri, kripto para birimi zaten birkaç sorunla amaçlandığı gibi çalıştığında bu tür çabaların gerekliliğini sorguluyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bir kripto para biriminin devam eden gelişimi, genellikle ağdaki, blok zincir teknolojisindeki ve genel ekosistemdeki ilerlemeler olarak pazar için bir yükseliş göstergesi olarak görülüyor. Bu, sürekli yeniliği gelecekteki büyümenin ve potansiyel getirilerin umut verici bir işareti olarak görebilen potansiyel yatırımcılar için varlığın cazibesini artırabilir.

Son 30 gündeki dikkate değer GitHub taahhütleri aracılığıyla geliştirme etkinliğine dayalı ilk 3 kripto para birimini analiz ederken, Polkadot ( DOT ) ve Kusama’nın ( KSM ) (kırmızı çizgiyi paylaşan) ilk iki sırayı işgal etmesi ve benzer bir trend çizgisini paylaşması dikkat çekicidir .

Öte yandan, Cardano ( ADA ) önemli miktarda gelişme yaşıyor, ancak trend çizgisi, son üç yılda grafikteki diğer projelerin çoğunda görülen aynı büyüme seviyesini göstermedi. Buna rağmen, Cardano’nun devam eden geliştirme çabaları, projenin ağını ve ekosistemini geliştirmeye kararlı olduğunu ve bunun da gelecekte önemli bir büyümeyle sonuçlanabileceğini gösteriyor.

GitHub geliştirme etkinliğine göre en iyi 20 varlık

Geliştirme faaliyeti yüksek olan ilk 20 varlıktan 17’sinin piyasa değeri açısından da ilk 100 arasında yer alması şaşırtıcı değil. Bu, uzun vadeli önemli fiyat artışları yaşayan varlıklar ile varlığın pazardaki varlığını ilerletmek için çalışan özel ekiplere sahip olanlar arasında güçlü bir korelasyon olduğunu gösterir.

GitHub geliştirme etkinliğine göre en iyi 20 varlık. Kaynak: Santiment
GitHub geliştirme etkinliğine göre en iyi 20 varlık. Kaynak: Santiment

Bu ekipler, varlıklarının işlevselliğini, özelliklerini ve genel ekosistemini geliştirmek için sürekli çaba sarf ederek, projelerinin rekabetçi ve ilgili kalmasını sağlamaya yardımcı olabilir ve bu da nihayetinde zaman içinde sürekli fiyat artışına katkıda bulunabilir.

Santiment’e göre, bir proje yüksek ve gelişen geliştirme faaliyeti oranları sergilediğinde, belli bir derecede güvenle çıkarılabilecek üç şey vardır. İlk olarak, insanların proje üzerinde aktif olarak çalışıyor olması projenin uzun vadede başarılı olacağına dair bir inancın olduğunu düşündürmektedir.

İkinci olarak, yüksek düzeyde bir geliştirme faaliyeti tipik olarak projenin düzenli olarak yeni özellikler ve iyileştirmeler gönderdiğini gösterir; bu, kullanıcı deneyimi ve gelecekteki büyüme potansiyeli için olumlu bir işaret olabilir.

Son olarak, bir proje sık sık ve tutarlı bir şekilde geliştirildiğinde, bu projelerin genellikle gerçek geliştirme faaliyetlerinden yoksun olması ve yatırımcıları çekmek için aldatıcı taktiklere dayanması nedeniyle, bunun sadece bir çıkış dolandırıcılığı, rug pull veya başka bir hileli plan olma olasılığı daha düşüktür.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
30 Gün İçinde En İyi 3 Kripto Para Birimi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!