2025 Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Belirlendi!

Shiba Inu (SHIB) 2023 İçin Fiyat Tahmini
Shiba Inu (SHIB) 2023 İçin Fiyat Tahmini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finans Uzmanları, 2025 için Shiba Inu (SHIB) Fiyatını Belirledi

Finans uzmanları, 2025 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını belirledi
Finans Uzmanları, 2025 için Shiba Inu (SHIB) Fiyatını Belirledi

Shiba Inu ( SHIB ) meme belirteci , dalgalanan değeri nedeniyle kripto para birimi meraklıları arasında çok tartışılan bir konu olmuştur .

SHIB, yıla ümit verici bir başlangıç ​​yaparken, son zamanlarda dalgalanma yaşadı. Buna rağmen SHIB, kısmen SHIB ağında devam eden gelişmeler sayesinde, piyasa değerine göre ilk 15 kripto para birimi arasındaki konumunu korumayı başardı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Finbold, SHIB’in gelecekteki görünümü hakkında bilgi edinmek için tokenin 2025’teki fiyatına ilişkin tahminlerini sunan 55 fintech ve kripto uzmanının anketini aldı. Uzmanlar genellikle SHIB’in olumlu performans göstermesini beklerken, bir Piyasa koşulları ve diğer faktörler hızla değişebileceğinden, kripto para birimi bir tutam tuzla alınmalıdır.

Uzmanların yanıtları, Finder anketine göre SHIB’nin bundan bir buçuk yıldan biraz daha uzun bir süre sonra 0,00004930 dolardan işlem göreceğini tahmin ettikleri için, SHIB’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli bir değer artışı yaşayacağını gösteriyor .

SHIB 2025 fiyat tahmini. Kaynak: Bulucu
SHIB 2025 fiyat tahmini. Kaynak: Bulucu

Analistlerin SHIB Hakkındaki Görüşleri

FxPro’dan Alexander Kuptsikevich, 2025 yılına kadar iyimser bir fiyat hedefi sunuyor, SHIB’in 0,0001$’dan el değiştirdiğini görüyor.

“Bu, birçok meme parasından sadece biri. Kripto pazarının gelecekteki dalgalarını yönetebilse de, 2021’de olduğu gibi kükremesi pek olası değil.

Bu arada, Unocoin Technologies CEO’su Sathvik Vishwanath, SHIB’de bekleme notu veren birkaç panelistten biri.

dedi ki:

“[SHIB] iyi bir yatırım olabilir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde büyüme potansiyeli %100’ün üzerindedir. Bununla birlikte, proje henüz gerçek değerini bulmadığı için makul miktarlarda bir Shiba Inu satın almak daha iyidir.

Shibarium Güncellemesi

Uzman panelistlerin çoğu, yaklaşmakta olan Shibarium güncellemesinin SHIB fiyatını nasıl etkileyeceği konusunda belirsizliğini korurken, katılımcıların önemli bir kısmı (%50) güncellemenin etkisi konusundaki belirsizliklerini ifade ederken, diğerleri farklı görüşlere sahip.

Örneğin, bazı panelistler (%25), güncellemenin, muhtemelen tokenin işlevselliğinde beklenen iyileştirmeler veya ağın artan benimsenmesi nedeniyle, SHIB’nin fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağına inanıyor. Tersine, panelin daha küçük bir kısmı (%3), teknik sorunlar veya piyasa duyarlılığı gibi çeşitli faktörler nedeniyle SHIB’in fiyatı üzerinde olumsuz bir etki öngören kötümser bir görüşe sahip.

Bu arada, ankete katılanların önemli bir oranı (%22) Shibarium güncellemesinin ardından SHIB’in fiyatında önemli bir değişiklik beklemiyor. Bu görüş, güncellemenin etkisinin nispeten küçük olacağı veya güncellemenin ötesindeki diğer faktörlerin SHIB’in fiyatı üzerinde daha önemli bir etkiye sahip olacağı inancını yansıtıyor olabilir.

Shibarium güncelleme etkisi. Kaynak: Bulucu
Shibarium güncelleme etkisi. Kaynak: Bulucu

SHIB Fiyat Analizi

En son piyasa verilerine göre, SHIB şu anda 0,000009978 $’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %1,01’lik mütevazi bir değer artışı yansıtıyor. Bununla birlikte, token geçen hafta değerinde %5,19’luk bir düşüş yaşadı ve bu da dalgalı bir pazara işaret ediyor.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Fiyattaki son dalgalanmalara rağmen, SHIB’nin piyasa değeri önemli olmaya devam ediyor ve şu anda 5,8 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Bu, uzun vadeli fiyat gidişatı piyasa duyarlılığı ve daha geniş kripto para piyasası eğilimleri dahil olmak üzere çeşitli faktörlere tabi olmaya devam etse de, tokenin önemli yatırımcı ilgisini çekmeye devam ettiğini gösteriyor.

2025 Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Belirlendi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!