2023’ün Sonu Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini

2023'ün Sonu Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini
2023'ün Sonu Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AI, 2023’ün Sonu İçin Polkadot (DOT) Fiyatını Tahmin Ediyor

AI, 2023'ün Sonu İçin Polkadot (DOT) Fiyatını Tahmin Ediyor
AI, 2023’ün Sonu İçin Polkadot (DOT) Fiyatını Tahmin Ediyor

Yapay Zekanın ( AI ) ve makine öğrenimi algoritmalarının yükselişiyle , yatırımcılar artık kripto piyasasının değişken doğası göz önüne alındığında, kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatını tahmin etmelerine yardımcı olmak için bu gelişmiş teknolojilere yöneliyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Polkadot ( DOT ), farklı blok zincirlerinin etkileşime girmesine izin veren, farklı ağlar arasında kesintisiz işlemler ve iletişim sağlayan merkezi olmayan bir platform olarak son yıllarda popülerlik kazanan nispeten yeni bir kripto para birimidir .

Polkadot ağında devam eden gelişmeler ve büyük veri kümelerini analiz etmek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanan yapay zeka modellerinin gelecekteki eğilimleri tahmin etmeye yardımcı olacak kalıpları tanımlayabildiği göz önüne alındığında Finbold, 2023’ün sonu için DOT fiyatı için bir tahmin topladı.

CoinCodex’in kendi kendine öğrenme teknolojisinden 28 Şubat’ta alınan verilere göre , DOT’un 30 Aralık 2023’te yayınlandığı tarihteki fiyatından %168,77 artışla 17,39 dolardan işlem görmesi bekleniyor .

DOT fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex
DOT fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Polkadot Fiyat Analizi

Yazının yazıldığı sırada DOT, günlük yaklaşık %2,11’lik kayıplar kaydederek 6,47 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafikte DOT neredeyse %11 düştü.

DOT bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
DOT bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

DOT’un destek seviyeleri 6,47 $, 6,36 $ ve 6,21 $’dır ve 6,62 $ değerindeki günümüzün geleneksel pivot noktasına (P1) göre ikinci seviye en önemlisidir. Ayrıca, DOT direnç seviyeleri sırasıyla 6,73 Dolar, 6,88 Dolar ve 6,99 Dolardır.

Başka yerlerde, DOT için TradingView’deki bir aylık göstergeler karışık. Özet, 8’de ‘sat’ içindir, bu, osilatörlerin 2’de ‘al’ı işaret etmesinden kaynaklanırken, hareketli ortalamalar 3’te ‘al’ içindir.

DOT 1 aylık gösterge tablosu. Kaynak: TradingView
DOT 1 aylık gösterge tablosu. Kaynak: TradingView

Bu arada, geliştirme açısından, platformun ölçeklenebilirliğini artırmaya yönelik bir yol haritası yayınladıktan sonra Polkadots ağ hızının saniyede 100.000 ila 1 milyon işlem artarak varlık fiyatını etkileyebilecek başka bir faktör olabileceği tahmin ediliyor.

Sonuç olarak, daha fazla insan Polkadot’a yatırım yapmaya başladıkça, DOT’un gelecekteki değerine ilişkin doğru tahminlere olan ihtiyaç giderek daha önemli hale geliyor ve DOT’un gelecekteki fiyatını tahmin etmek için yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmalarının kullanılması yatırımcılar arasında giderek daha popüler hale geliyor.

2023’ün Sonu Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!