2023 Yıl Sonu Terra Classic Fiyatını Belirledi!

2023 Yıl Sonu Terra Classic Fiyatını Belirledi!
2023 Yıl Sonu Terra Classic Fiyatını Belirledi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finans Uzmanları, 2023 Yılı Sonu İçin Terra Classic Fiyatını Belirledi

Finans uzmanları, 2023 yılı sonu için Terra Classic fiyatını belirledi
Finans Uzmanları, 2023 Yılı Sonu İçin Terra Classic Fiyatını Belirledi

Terra’nın ( LUNA ) 2022’de Terra Classic ( LUNC ) olarak yeniden markalaşmasına yol açan çöküşünün ardından, kripto para birimi çok sayıda yatırımcı ve tüccarın ilgisini çekmeye devam ediyor.

Kritik bir kavşakta olan kripto piyasası ve yılın yarısında yatırımcılarla, LUNC’nin yıl sonu fiyat hedefi hakkında değerli bilgiler sağlamak için çeşitli uzmanlara danışıldı. Bu içgörüler, hem temel faktörleri hem de ağ içindeki gelişmeleri hesaba katar .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

The Crypto Breakdown’ın Sahibi Gustaf Kornias

The Crypto Breakdown’ın sahibi Gustaf Kornias, Terra Classic’teki Kilitli Toplam Değerin (TVL) Mayıs 2022’de Terra’nın çöküşünden bu yana istikrarlı bir şekilde düştüğünü gözlemliyor. Şu anda, TVL tüm zamanların en düşük seviyesi olan 2,7 milyon dolarda. önceki seviyelerden önemli ölçüde daha düşüktür. Bu düşüş, kullanıcı benimsemesinde ve blok zincirinin kendisine olan güveninde bir azalma olduğunu gösterir.

“Geliştirici ekosisteminin büyümesi söz konusu olduğunda, çoğu yüksek profilli proje Terra Classic’i terk etti. Bu projeler ya Cosmos ekosisteminde kendi uygulamaya özel blok zincirlerini oluşturdular ya da basitçe SEI, Osmosis ve Injective gibi diğer Cosmos blok zincirlerine geçtiler.”

Ekledi:

“Başka bir deyişle, blok zincirinizi terk eden sermaye ve geliştiricilere sahip olmak aşağı yukarı bir ölüm cezasıdır ve her ikisinin de geri dönmesi için çok az neden görüyoruz. Kısacası, geliştiricilerin aralarından seçim yapabileceği çok fazla üstün alternatif olduğundan, Terra Classic’in bir zamanlar sahip olduğu ivmeyi bulması ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünüyoruz.”

Ancak Kornias, LUNC için gelecekteki fiyat artışına katkıda bulunabilecek potansiyel bir faktörün, yani memetik etkinin gücünün farkındadır. ” DOGE , Shiba Inu ve diğerleri gibi meme paralarına benzer şekilde , Terra Classic ve LUNC jetonu artık aşağı yukarı bir mem haline geldi.”

Bununla birlikte, burada bile, Terra Classic ve LUNC tokeninin, geçici olarak halkın dikkatini çeken yeni meme paralarının sürekli olarak piyasaya sürülmesiyle rekabet ettiğini belirtiyor.

HowToBuyBitcoin101.com’dan Craig Leontowicz

Aşağı yönlü bir duruş sergileyen Craig Leontowicz, Terra Classic’in geleceğine ilişkin şüphelerini dile getiriyor.

Leontowicz, 2023’ün sonunda yaklaşık %50’lik bir düşüşle yaklaşık 0,00004259$’a bir düşüş daha öngörüyor.

“Terra Classic’in bu yazının yazıldığı tarihteki güncel fiyatı 0,00008519$’dır. Ondalık basamak sayısında dört sıfır var. Bunu kim pazarlıyor? Bu değerli dijital varlık için 2023 sonu için fiyat tahminim 0,00004259 dolar. Ya da yaklaşık %50 düşüş. Terra’daki tek pompalar aşağı yönde olacak.

Analyzing Alpha’nın kurucusu Leo Smigel

Buna karşılık, Analyzing Alpha’nın kurucusu Leo Smigel , Terra Classic’in beklentileri konusunda daha iyimser bir bakış açısı sunuyor. Smigel, tek bir temel canlanma stratejisine odaklanarak topluluğun bir geri dönüş başlatma çabalarını vurguluyor.

Token arzını 6,5 trilyondan 10 milyara düşürmeyi ve fazla basmanın etkilerini azaltmayı amaçlayan LUNC işlemlerinde %1,2’lik bir yakma vergisi uygulamayı önerdiklerini belirtiyor.

Smigel ekledi:

“Binance ve KuCoin gibi büyük oyuncular, LUNC’nin potansiyelini daha da artıracak. Yakma girişimine katılımları, canlanma çabalarını güçlendirir ve saflara katılmak için daha fazla borsaya ilham verebilir. Sürdürülebilir yakma girişimi, bu destekle birleştiğinde LUNC’nin kısa vadeli büyümesinin ve işlem hacimlerinin önünü açabilir.”

Özetle, LUNC, azalan kullanıcı kabulü ve geliştiricilerin göçü nedeniyle zorluklarla karşı karşıya olsa da, yakma vergisi uygulaması ve ünlü borsalardan destek dahil olmak üzere topluluğun yeniden canlandırma stratejileri, “LUNC’nin etkileyici bir 2023 için hazırlanıyor gibi göründüğünü” öne sürüyor.

LUNC Fiyat Analizi

Şu anda Terra Classic’in LUNC jetonu, son 24 saatte %0,78’lik bir artışı yansıtan 0,00008532 $’dan işlem görüyor. Ancak, hafta boyunca %5,79’luk bir düşüş yaşadı.

Terra Classic 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Terra Classic 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC şu anda 0,00008 $’lık bir destek seviyesine sahip ve bu, satın alma baskısının tarihsel olarak güçlü olduğu ve potansiyel olarak daha fazla düşüşü engelleyebileceği bir fiyat seviyesini gösteriyor.

Öte yandan, satış baskısının tarihsel olarak önemli olduğu ve yukarı yönlü fiyat hareketini engelleyebileceği bir fiyat seviyesini temsil eden 0.00009 $ direnç seviyesine sahip. Jetonun piyasa değeri, piyasa değerine göre 82. sırada yer alan 500 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

2023 Yıl Sonu Terra Classic Fiyatını Belirledi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!