2023 İçin Ethereum Fiyat Tahmini

Ethereum'da Düşüş Devam Edecek Mi? Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?
Ethereum'da Düşüş Devam Edecek Mi? Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 İçin Ethereum Fiyat Tahmini

AI, Paskalya 2023 için Ethereum fiyatını tahmin ediyor
2023 İçin Ethereum Fiyat Tahmini

Yatırımcılar, Signature Bank ve Silicon Valley Bank dahil olmak üzere başarısız finansal kurumlardan 20 milyar doların üzerinde para çekince , Ethereum’a ( ETH ) olan ilgi arttı. Merkezi olmayan finans ( DeFi ) faaliyetindeki son artış da dahil olmak üzere birkaç kilit on-chain göstergesi, Ethereum’un önümüzdeki haftalarda bir boğa rallisine hazır olduğunu gösteriyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Finbold , CoinCodex’in teknik analiz göstergelerini kullanarak, 12 Nisan’da gerçekleşmesi planlanan uzun zamandır beklenen Şangay güncellemesinden biraz önce, 2023 Paskalya Pazarında XRP fiyatı için bir fiyat tahmini elde edebildi. bazı yatırımcılar tarafından yaklaşık 16 milyon hisseli ETH token satışı öngörülürken, bir fiyat artışı.

24 Mart’ta toplanan bilgilere göre ETH’nin 9 Nisan Paskalya Pazarı’nda 1.763 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

ETH Paskalya fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex
ETH Paskalya fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Buna karşılık, makine öğrenimi algoritması tabanlı kripto izleme platformu PricePredictions, 24 Mart’ta elde edilen verilere göre, varlığın değerlemesinde çok daha yüksek bir tırmanışla 9 Nisan’da 1839,99 dolardan işlem görmesini bekliyor .

ETH Paskalya fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri
ETH Paskalya fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Tahmin, fiyatı tahmin etmek için Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeler kullanır.

Ethereum Fiyat Analizi

IntoTheBlock tarafından sunulan Global In/Out of the Money (GIOM) istatistikleri, ETH’nin olası olumlu fiyat performansı hakkında bazı değerli bilgiler verir.

Ethereum’un fiyatı 2.000$ bölgesine yaklaşırken, yalnızca hafif bir dirençle karşılaşması kuvvetle muhtemeldir. Toplamda 3 milyon ETH’ye sahip olan 2.8 milyon adresin buradan yararlanma potansiyeli var. Buna rağmen, mevcut satış bölgesi ralliyi bozmazsa, 26 milyon adresin 8,3 milyon ETH satın aldığı bir alan olan 2.900 dolara doğru bir artış meydana gelebilir.

Ethereum (ETH) Para Giriş/Çıkış verileri. Mart 2023. Kaynak: IntoTheBlock
Ethereum (ETH) Para Giriş/Çıkış verileri. Mart 2023. Kaynak: IntoTheBlock

Ethereum fiyatının 1.600 $ seviyesinin altına düşmesi gerekiyor, bu da ayıların piyasanın kontrolünü ele geçirmesi için 14.3 milyon adresin şimdiden 8.3 milyon token satın aldığını gösteriyor. Bu destek bölgesinin altında uzun süreli bir düşüş, 1.400 doların altına güçlü bir düşüş başlatabilir ve bu da 16 milyon adresten oluşan bir kümenin, kendilerini ek kayıplardan korumak için 6,4 milyon ETH’lerinin bir kısmını boşaltmaya çalışmasına neden olabilir.

Bu nedenle, Ethereum sahipleri, olayların nasıl ilerlediğini görmek için Shangai yükseltmesine dikkat edecekler. Şu anda ETH, son 24 saatte %1,46 ve geçen haftaya göre %3,24 artışla 1.782 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 218 milyar dolar.

 

2023 İçin Ethereum Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!