1 Milyar Doların Üzerinde BTC Borsalardan Çekildi!

Bitcoin, 'Umut' Aşamasına Yaklaşıyor!
Bitcoin, 'Umut' Aşamasına Yaklaşıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1 Milyar Doların Üzerinde BTC Borsalardan Çekildi!

Glassnode’un verilerine göre 27 Aralık Çarşamba günü merkezi borsalardan 1,19 milyar dolar değerinde 28.000 BTC çekildi.

Noel haftasının kripto para piyasası üzerindeki etkisi devam ediyor. Şimdi volatilitenin azalması ve BTC’nin ılımlı bir fiyat aralığında kalması nedeniyle keskin yükselişler azaldı. Noel’in hemen ardından sanal para piyasasının canlı olması bekleniyor. Bitcoin Spot ETF’nin durumu ve yeni yılda neler olacağı merak konusu haline geldi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Noel haftası sakin olmaya devam etti ancak bazı ilginç veriler ortaya çıktı. Glassnode’un verilerine göre 27 Aralık Çarşamba günü, merkezi borsalardan 1,19 milyar dolar değerinde 28.000 BTC sızdırıldı. Bu durum yükseliş sinyali olarak yorumlandı.

Uzun Süre Sonra En Büyük Merkezi Borsa Çıkışı!

Glassnode verilerine göre merkezi bir borsadan en büyük BTC çıkışı 14 Aralık 2022’den bu yana gözlemlendi. 27 Aralık’ta 28.000 BTC merkezi bir borsadan soğuk cüzdana taşındı.

merkezi borsa btc

Borsalardan bu kadar büyük bir BTC çıkışı, Bitcoin Spot ETF’nin olası onayıyla ilgiliydi. SEC’in önümüzdeki haftalarda kurumsal yatırımcıların Bitcoin Spot ETF başvurularını onaylaması bekleniyor. Eylül ayından bu yana ETF gündemi nedeniyle yükselişte olan BTC, onay haberleriyle birlikte büyük bir sıçrama görebilir.

BTC yatırımcıları büyük bir çıkışa hazırlanıyor olabilir. Bu nedenle olası bir boğa piyasası durumunda cüzdanlarında merkezi bir döviz arzı bulundurmak isteyebilirler.

Lider kripto para birimi 42.600 dolardan işlem görüyor. Noel haftasının etkisiyle BTC ticareti volatiliteden uzaklaşıyor. CoinMarketCap verilerine göre BTC işlem hacmi son 24 saatte %12 azalarak 22,85 milyar dolara ulaştı.

1 Milyar Doların Üzerinde BTC Borsalardan Çekildi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!