0,50 Doların Altında İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Son Dakika: Kripto Paralar Düşebilir! GBTC Satışlarına izin verildi!
Son Dakika: Kripto Paralar Düşebilir! GBTC Satışlarına izin verildi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

0,50 Doların Altında İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Kripto para piyasası geçtiğimiz gün hafif bir düzeltmeyle karşı karşıya kaldı ve küresel piyasa değeri %2 düştü. Son zamanlarda açıklanan ABD enflasyon verileri önceki aya göre düşük olsa da büyük projeler hafif bir darbe aldı. Ancak mevcut pazar lideri Bitcoin (BTC) 35 bin doların üzerinde sabit kalıyor.

Birçok analist 2024’ün başlarında bir boğa koşusu öngörüyor. Bu nedenle şu an kripto varlıklarına yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Ancak yatırımcılar, gelecek yıl katlanarak artabilecek birkaç kuruşluk kriptoyu denemek isteyebilirler.

0,50 doların altında izlenecek en iyi 3 kripto para birimi

VeChain (VET):

1 Ocak 2023’ten bu yana VeChain (VET) %40’ın üzerinde artış gösterdi. Kripto para birimi son birkaç günde darbe alsa da VET bir sonraki boğa koşusunda 0,50 doların üzerine çıkabilir. Proje ayrıca birçok önde gelen küresel firmayla da işbirliği yaptı. VET aynı zamanda çeşitli çevre ve iklimle ilgili projelerde de yer almaktadır. Çevre ve iklimle ilgili konular dünya çapında ilgi odağı haline geliyor. Bu nedenle VET’in fiyatında yakında bir artış görülebilir.

Shiba Inu (SHIB):

Shiba Inu (SHIB), 0,50 doların altındaki en popüler kripto para birimi projelerinden biridir. Varlık, lansmanından sonra milyonlarca yüzde puanlık artış gösterdi. SHIB, Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra düşüş eğiliminde olsa da tokenın katlanarak büyüme konusunda önemli bir potansiyeli var.

SHIB şu anda 0,00000850 dolar civarında dirençle karşı karşıya . Ancak birçok kişi SHIB’in bir sonraki boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyor. Proje aynı zamanda SHIB’i yeni boyutlara taşıyacak bir stablecoin ve ödül tokenı üzerinde de çalışıyor.

Biber (PEPE):

PEPE, Nisan 2023’te piyasaya sürülen nispeten yeni bir memecoindir. Piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra PEPE’nin fiyatı hızla yükseldi ve ilk yatırımcılar milyonlarca kar elde etti. Ancak kripto para biriminin fiyatı Mayıs ayının en yüksek seviyelerinden bu yana düştü. Bununla birlikte memecoin, 2024’ün başlarında beklenen bir sonraki boğa koşusu sırasında yükselebilir.

0,50 Doların Altında İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!